36:21 (18:12)

Zagreb – Sportska dvorana Sutinska vrela. Gledatelja: 75. Suci: Predrag Krmek (Rijeka) i Igor Prpić (Kostrena).

MEDVEŠČAK ZG: Rimac, Babić 3, Pandža 1, Matić 1, Halužan 2, Bošnjak 1, Kožarić 3, Vukšić 5, Vlašić 6, Švaljek, Žaja 5, Vusić 4, Goda 2, Jonjić, Franjko 2, Capan 1. Trener: Igor Kos.

ĐAKOVO: Ostajmer, Kapetan, Ćurić 2, Šimić 1, Bradarić, Goluža 3, Poplašen 2, Tot, Perlić 6, Klepo 4, Orlović, Perković 1, Kostić 1, Jakšić. Trener: Domagoj Perlić.

Đakovački rukometaši su, prema riječima svoga trenera Domagoja Perlića, odigrali najlošiju utakmicu u ovih sedam kola. Osim početnih 2:2 sve ostalo je bilo na strani Zagrepčana. Kada su domaćini poveli 5:2 bilo je jasno da će bodovi ostati u Zagrebu. Đakovčani su se dobro držali do rezultata 10:7, ali tada domaćini podižu svoju prednost i na odmor odlaze s plus 6 (18:12).

U drugom poluvremenu đakovačka igra bila je opterećena lošom realizacijom u napadu što su domaćini koristili postizanjem laganih golova. U posljednjih petnaestak minuta đakovački trener Perlić dao je priliku svim igračima tako da su „medvjedi“ došli do visoke pobjede od 15 razlike.

Nastup svojih rukometaša komentirao je trener Perlić: Naši ključni igrači Ćurić i Goluža danas nisu imali svoj dan, a bez njihovog učinka ne možemo računati na povoljniji rezultat. Osim što smo imali problema s napadom, niti naša obrana nije bila na visini zadatka. Na kraju sam u igru stavio naše kadete i mlađe kadete koji koriste priliku i stječu potrebno iskustvo. Nam da možemo puno bolje, a to ćemo pokušati pokazati već u subotu kada igramo protiv Bjelovara.