Uoči Dana grada i obilježavanja 787. obljetnice pisanog spomena Đakova, jučer je svečano otvoren Hotel Diaco, novi luksuzni hotel smješten u sklopu kompleksa Đakovo Centar.

Svoja vrata hotel je otvorio za brojne građane, uz otvorena vrata gdje su posjetitelji imali priliku razgledati moderno uređene prostore hotela, upoznati sadržaje koje nudi te uživati u ugodnoj atmosferi uz hranu i šampanjac kojima su domaćini počastili sve prisutne.

Novi hotel donosi dodatnu vrijednost turističkoj i poslovnoj ponudi grada Đakova. Raspolaže s 41 moderno opremljenom sobom i ukupno 82 postelje, a gostima su na raspolaganju i kongresna dvorana kapaciteta do 300 sudionika, spa & wellness zona, masaže te zatvoreni bazen. Poseban ugođaj pruža i uređeno dvorište, dok je za goste osiguran parking unutar kompleksa.

Otvorenje hotela izazvalo je velik interes građana koji su s oduševljenjem razgledavali novi prostor, a mnogi su istaknuli kako Đakovo ovim projektom dobiva sadržaj koji podiže kvalitetu turističke ponude grada i cijele Slavonije.

Hotel Diaco predstavlja spoj suvremenog luksuza, funkcionalnosti i ugodne atmosfere, a njegovim otvorenjem Đakovo dodatno potvrđuje svoj potencijal kao atraktivna destinacija za turističke, poslovne i kongresne posjete.

Novi hotel zasigurno će pridonijeti duljem boravku posjetitelja u gradu te obogatiti cjelokupan doživljaj Đakova kao grada tradicije, kulture i gostoljubivosti.

Foto: Moje Đakovo