Nakon dva uvodna slavlja na otvaranju 3. HNL Istok, Đakovčani su se uputili na gostovanje u Našice gdje su htjeli produžiti svoj pobjedonosni niz protiv domaćeg NAŠKA. No, ondje ih je dočekao raspoloženi domaćin te su se morali zadovoljiti bodom uz neriješeni rezultat 2:2.

Poveli su Đakovčani u 26. minuti golom Marka Kirchbauera i to je rezultat s kojim se otišlo na odmor. Početak drugog poluvremena nije dobro legao Đakovčanima, budući da već u 48. minuti domaćin dolazi do izjednačenja pogotkom mladog Lea Kaltenbahera. Novi šok za goste uslijedio je u 77. minuti kada pogodak postiže MArin Vučemilović i preokreće rezultat u korist domaćina.

Kako se Đaakovčani ne bi kući vratili praznih ruku pobrinuo se ponovno joker s klupe, Branko Klemen, koji drugu utakmicu zaredom postiže pogodak. Igrala se 89. minuta kada je zatresao protivničku mrežu.

Nakon ovog gostovanja nogometaši HNK Đakovo Croatia okreću se suboti i domaćoj utakmici protiv Graničara iz Županje koja je na rasporedu u 17:00 sati.

Zapisnik s utakmice, rezultate cijelog kola, tablicu i raspored sljedećeg kola možete vidjeti ovdje: