DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

1. KOLO

BUDUĆNOST – SLAVONIJA (B) 0:7 (0:3)

Gorjani – Igralište Gorjani. Gledatelja: 150. Sudac: Tomislav Rupčić (Đakovo). Pomoćnici: Ivan Lulić (Đakovo) i Valentino Barišić (Osijek). Strijelci: 0:1 Željko Kladarić (12.), 0:2 Ivan Kladarić (16.), 0:3 Željko Kladarić (31.), 0:4 Željko Kladarić (49.), 0:5 Valentin Sito (63.), 0: 6 Šimo Zetović (86.), 0:7 Markić (87.).

BUDUĆNOST: Čengić, Radić (46. Mikulandra), Jakov Paradžik (46. Bilušić), Perić. Željko Grgić, Mijo Gregić (76. Palcer), Anto Grgić, Bekić, Keglović (56. Babić), Brodar, Ručević (64. Pavić).

SLAVONIJA (B): Jakov Sito, Klepo (64. Šimo Zetović), Marko Zetović, Tilli, Ivan Djaković, Ivan Kladarić (87. Dorić), Valentin Sito (88. Zdunić), Markić, Kolić, Bunarkić (78. Tomislav Sito), Željko Kladarić (72. Kristijan Djaković). Trener: Branko Nikolić.

Nakon što su na svom terenu s visokih 5:0 pobijedili Slogu iz Koritne, Budrovčani su bili uvjerljivi i u Gorjanima. Već nakon pola sata igre sve je bilo jasno: gosti su poveli 3:0 i time usmjerili utakmicu na svoju stranu. Najzaslužniji za rano vodstvo bio je dvojac Željko i Ivan Kladarić, strijelci golova. Seriju je otvorio Željko Kladarić u 12 minuti da bi Ivan Kladarić samo četiri minute kasnije postigao drugi budrovački gol. U 31. minuti Željko Kladarić postiže svoj drugi pogodak za konačan rezultat prvoga poluvremena.

Samo četiri minute nastavka bile su dovoljne da  Željko Kladarić postigne svoj treći pogodak za vodstvo 4:0. Kakav takav otpor Gorjanaca potpuno je nestao tako da su do kraja utakmice Budrovčani postigli još tri pogotka. U 63. minuti u listu strijelaca upisuje se Valentin Sito, u 86. gol postiže Šimo Zetović, a seriju završava samo minutu kasnije Markić.

Ovom pobjedom Slavonija izbija na prvo mjesto sa šest bodova i impresivnom gol razlikom 12:0. Gorjanci, za razliku od Budrovčana, nalaze se na drugoj strani tablice s 0 bodova i gol razlikom 0:10.

Izvor: Miro Šola