SLAVONIJA (P) – SLAVONIJA (B) 0:2 (0:1)

U sudaru dviju Slavonija – punitovačke i budrovačke – više uspjeha imali su gosti. Po teškom terenu Budrovčani su se bolje snašli te su u 21. minuti golom Đure Tillija došli u vodstvo 1:0. Asistent za strijelca vodećega pogotka bio je Valentin Sito. Tilli je dobio loptu na dvadesetak metara, izašao sam pred golmana Begovića pored kojega mirno šalje loptu u mrežu. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

I jedna i druga momčad tijekom sljedećega tjedan nastavljaju s pripremnim utakmicama. Punitovčani će se u nedjelju susresti s Dračicama, a Budrovčani će na ogled protiv Torpeda.

Slavonija iz Budrovaca nastupila je u sastavu:  Matej Jurić, Karlo Sito, Zetović, Klepo, Kolić, Nikolić, Tilli, Novaković, Valentin Sito, Ivan Kladarić, Antonio Jurić. (Još su igrali: Jurić, Zetović, Antunović, Dorić, Tomislav Sito, Adam Sito). Trener: Branko Nikolić.

Izvor: DJ Sport/Miro Šola