Na gostovanju u Novoj Gradiški protiv ekipe NK Sloga nogometaši HNK Đakovo Croatie osvojili su nova 3 vrijedna boda.

Fotografija HNK Đakovo Croatia.

Od samog početka Đakovčani su bolje stajali na terenu. Već u 7 minuti nakon ubacivanja iz kornera te nakon odbijanja lopte, loptu je primirio Kolak i poslao vratara u jednu stranu, a loptu u suprotnu. Igrala se 18. minuta u kojoj su gosti lijepo izradili akciju po lijevoj strani i ubacivanje Petričevića Pongračić koristi i povećava rezultat na 0:2.

U prvom poluvremenu nogometaši Sloge nisu iskoristili đakovačke greške, ne uspijevaju doći do pogotka i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 0:2.

Drugo poluvrijeme pokazalo je sličnu igri s obje strane. Iz građenja igre postignuta su još 2 lijepa pogotka Petričevića i Pongračića za konačnih 0:4.

S ovom pobjedom Đakovčani su zasjeli na 6. mjesto prvenstvene ljestvice.

Izvor: HNK Đakovo Croatia