BELIŠĆE – ĐAKOVO CROATIA 2:1 (0:1)

Nogometaši Đakovo Croatije, u srijedu su, 8.kolovoza, gostovali u Belišću gdje su odigrali svoju petu pripremnu utakmicu i doživjeli prvi poraz. U susretu dviju momčadi koje se jako dobro poznaju iz ligaških utakmica, Đakovčani su imali nešto više od igre u prvih 45 minuta. Doduše, bila je to čvrsta i borbena utakmica u kojoj su oba trenera uigravali određene taktičke varijante. I trener Đakovčana Damir Lelas i Belišćana Davor Rupnik krenuli su s kombiniranim momčadima. U takvim odnosima snaga i u takvoj igri bolje su se snašli Đakovčani koji su pri kraju prvoga poluvremena golom Barukčića došli u vodstvo 1:0. Bio je to ujedno i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavu susreta, u belišćanski sastav ušao je Matej Grafina koji je donio živost u igru domaće momčadi. U samoj završnici, bolju igru „crveni” su okrunili s dva pogotka čime se preokrenuli rezultat u svoju korist. Na 1:1 izjednačio je Markovića, a konačan rezultat postavio je Damjanović.