Dugo smo čekali na utakmicu dvije najbolje ekipe Prve B HOL – istok. Znali smo kako će upravo ta utakmica pokazati za što je spremna đakovačka ekipa. Pokazali su kako su spremni za velike stvari. Unatoč problemima s bolesti tijekom vikenda i odgode prvotnog termina, djevojke su pronašle snagu i potrebnu energiju te su odigrale fantastičan meč.

Kroz gotovo cijeli period prva dva seta ekipe su bile izjednačene. Poen, dva ili maksimalno tri razlike, ali krajem setova đakovačke odbojkašice pokazuju tu nijansu više od protivnica kojom su došle do tri najvažnija boda ove sezone. Treći set imali su uvjerljivu prednost, a malo opuštanje pred kraj nije poremetio njihov cilj. Čistih 0-3 za bijeg na lidersku poziciju.

Nema puno vremena za odmor, već sutra (subota) đakovačke odbojkašice dočekuju Našice u sklopu zadnjeg kola u 2021. godini. Tom pobjedom definitivno bi i potvrdili uvjerljivi jesenski naslov.