OSIJEK (juniori) – ĐAKOVO CROATIA 1:2 (1:2)

Nakon subotnje pobjede nad Bedemom đakovački su nogometaši upisali još jednu pobjedu. U Osijeku su bili bolji od osječkih juniora. Đakovčani su bolju igru okrunili pogotkom u desetoj minuti. Akciju po desnoj strani začeo je Domagoj Ivić koji je ubacio loptu u osječki kazneni prostor. Najbolje se snašao Dino Burazin koji škaricama pogađa domaću mrežu. U 25. minuti ponovo je začetnik akcije za 2:0 bio Domagoj Ivić. Ovaj puta ubacio je loptu s lijeve strane, na pet metara našao se iskusni Mihael Pongračić koji ubacuje loptu u mrežu. Do kraja prvoga poluvremena Osječani su uspjeli smanjiti rezultat na 1:2, a to je bio i rezultat prvoga dijela.

U nastavku utakmice trener Đakovo Croatije uveo je nekoliko pričuvnih igrača tako da je ritam igre pao, a do kraja susreta nije bilo golova.

Pred kraj prijelaznoga roka (28. veljače) u đakovačkim redovima nastupio je Toni Karimović, stoper vinkovačke Cibalije, rođen 2000. godine koji bi mogao pojačati đakovačkoga trećeligaša.

Početna postava Đakovo Croatije protiv osječkih juniora bila je: Štangl, Galičić, Karimović, Klemen, Duje Batinić, Damjanović, Ljuban Ivić, Pongračić, Grgačević, Burazin, Domagoj Ivić. Trener: Hrvoje Bušić.

Nogometaši Đakovo Croatija u subotu će u 15:00 sati imati posljednju provjeru pred početak prvenstva. Protivnici će im biti gradski susjedi iz Dračica. Đakovo Croatia u srijedu 3. oćujka odigrat će odgođenu utakmicu 16. kola protiv NAŠK-a. Utakmica se igra na Gradskom stadionu u Našicama u 15:00 sati.

Izvor: DJ Sport/Miro Šola