Đakovačko trećeligaš HNK Đakovo Croatia pod trenerskom palicom Igora Totha već je neko vrijeme u treningu i intenzivno se priprema za nastavak sezone.

Nakon treninga došao je red i na prvu pripremnu utakmicu u kojoj su na domaćem terenu bili bolji od slavonskobrodske Marsonije. Rezultat je bio 1:0, a pogodak je postigao Ivan Barišić u drugom poluvremenu.

Bila je ovo prilika da za Đakovo Croatiju debitiraju i dva nova igrača – Stjepan Kovačić i Mislav Dogan.

Stjepan Kovačić dobro je poznat đakovačkoj publici budući da je svoje prve utakmice odigrao u ovome gradu, a sada dolazi iz Borinaca (Jarmina) kao najbolji strijelac jesenskoga dijela Međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci s 19 pogodaka.

Mislav Dogan je 195 centimetara visoki stoper koji se izvrsno snalazi i na lijevom boku, a pristigao je iz HNK Vukovar 1991.

Valja naglasiti da je Mislav mlađe kategorije prošao u Cibaliji, Osijeku i Rijeci, a prve seniorske minute upisao u Nogometnom klubu Dilj iz kojeg je i otišao u Vukovar.