Nakon srijede i gostovanja u Našicama gdje su nogometaši HNK Đakovo Croatia odigrali 2:2 s domaćim NAŠK-om, ove subote na Pazarištu je u sklopu 4. kola 3. HNL Istok gostovao NK Graničar iz Županje.

Osokoljeni pobjedom protiv požeške Slavonije, Županjci su došli i u Đakovo po iznenađenje, ali domaćin se pokazao kao bolja momčad i već u prvih 45 minuta riješio pitanje pobjednika.

Već u 10. minuti Domagoj Damjanović zabio je za 1:0, a u 43. minuti, najmlađi igrač u đakovačkim redovima, Karlo Ljulj, zabija za 2:0 što je ostalo i konačan rezultat utakmice.

Ova pobjeda Đakovčane je podigla na 10 bodova i prvo mjesto 3. HNL Istok.

Sljedeće kolo igra se u subotu s početkom u 17:00, a Đakovčani idu u goste Zrinskom iz Jurjevca koji je također izvrsno krenuo u sezonu te kao i Đakovčani ima 10 bodova.

Zapisnik s utakmice, rezultate 4. kola, tablicu i raspored 5. kola možete vidjeti ovdje: