DESETI ATLETSKI MITING „SLAVONSKI BROD 2020.“

U nedjelju, 14. lipnja u Slavonskom je Brodu održan jubilarni Deseti po redu atletski miting „Slavonski Brod 2020.“ Na natjecanju su sudjelovali sljedeći klubovi: JAK Jasenovac, AK Moslavina Kutina, AK Slavonija Žito Osijek, UMK Mazator Slavonski Brod, AK Marsonia Slavonski Brod i AK SLA Ante Perić Đakovo.

Đakovčani su ostvarili odlične rezultate koji su im donijeli čak 12 medalja.

Đakovčani su osvojili četiri prva mjesta: Andrej Lokmić u kategoriji cicbana na 60 metara s rezultatom 10.58, Antonio Đikić u kategoriji starijih limača na 200 metara s vremenom 28.75 i Sara Zrinušić u kategoriji mlađih kadetkinja na 800 metara s vremenom 2:38.36 i Ivan Bilać u kadetskoj kategoriji na 1000 metara s vremenom 3:06.77.

Druga mjesta osvojili su: Ema Rajčić i kategoriji cicbani na 60 metara s vremenom 10.52, Luka Lovrić u kategoriji mlađih limača u utrci na 100 metara s vremenom 17.60 i na 300 metara s vremenom 1:00.16, Antonio Đikić u kategoriji starijih limača na 400 metara s vremenom 1:10.76, Sara Zrinušić u kategoriji mlađih kadetkinja na 200 metara s vremenom 30.10 i Mirna Jakšić i kategoriji mlađih juniorski na 400 metara s vremenom 1:05.32.

Brončane medalje osvojili su: Mia Rajčić (cicbani) na 60 metara s vremenom 10.52, Mia Rajčić (mlađi limači) na 100 metara s vremenom 15.46, Ela Đelatović (mlađe kadetkinje) na 800 metara s vremenom 2:57.00.

Na natjecanju su nastupili i Elena Matić (100 i 300 metara), Luna Matić (400 metara), Lovro Đumić (400 metara) i Anđela Borčić (200 metara) Trener SLA Ante Perić je Zvonko Karoli.