Jučer su odigrane utakmice polufinala Kupa Nogometnog središta Đakovo u kojima su se sastali Mladost (Satnica Đakovačka) i Dračice (Đakovo) te Ratar (Piškorevci) i Torpedo (Kuševac).

Ratar – Torpedo 2:2 (9:8)

Ratar je kao domaćin puno bolje otvorio utakmicu i već u 9. minuti vodio 2:0 zgodicima prekaljenog Josipa Mišića. Gosti se bude u drugom poluvremenu i zgodicima Josipa Čuića te Branimira Ivande stižu do izjednačenja te izvođenja jedanaesteraca. S(p)retnijim se u raspucavanju jedanaesteraca pokazao Ratar koji je slavio 9:8 i na taj način izborio finale Kupa.

Mladost – Dračice (0:1)

Sei bella come un gol al 90+4 (Lijepa si kao gol u 90+4) piše na Facebook stranici Dračica koje su kasnim zgoditkom Karla Pongračić u 94. minuti stigli do gostujuće pobjede protiv Mladosti i tako izborili finalni susret protiv Ratara.