Aktivan rezultat iz prve utakmice (1:1) doveo je jučer u Jelisavac veliki broj ljudi koji su došli pogledati uzvratnu utakmicu kvalifikacija za popuni 1. Županijske nogometne lige osječko-baranjske. Bilo je ljudi iz čitave okolice Jelisavca, ali i ljudi iz čitave Đakovštine koji su došli podržati Dračice na njihovom putu prema prvoj ligi.

Kao i prethodnog vikenda u Đakovu, ovdje je također odigrana jedna čvrsta utakmica, što je i očekivani s obzirom na njezin ulog.

U takvoj igri bolje su se snašli gosti koji postižu dva pogodka te rezultatom 2:0 ostvaruju zacrtani cilj i postaju novi županijski prvoligaš.

Na prvi pogodak morali smo čekati do 26. minuta, kada Domagoj Krizmanić sjajnim udarcem izvan 16 metara nemoćnim ostavlja domaćeg vratara. Rezultatom 0:1 odlazi se na odmor, a sljedeći pogodak dogodio se u 86. minuti. Sjajno po lijevoj strani prolazi rutiner Stjepan Lucijanić, upošljava Gorana Tadića na drugoj vratnici, koji ima jednostavan zadatak poslati loptu u mrežu za 0:2.

Imali su i domaćini svojih prilika, ali treba pohvaliti gostujuću obranu i vratara Čolića, koji su dračičku mrežu sačuvali netaknutom.