Đakovčani u četvrtoj pripremnoj utakmici upisali prvi remi.

ĐAKOVO CROATIA – NAŠK   2:2 (0:1)

Đakovo -Stadion Đakovo. Gledatelja: 100. Sudac: Željko Lipar (Đakovo). Pomoćnici: Dalibor Totić (Đakovo) i Stjepan Rajš (Đakovo). Strijelci:0:1 Mikola (7.), 1:1 Damjanović (65.), 2:1 Grgačević (72.), 2:2 Tomić (80.).

ĐAKOVO CROATIA: Jukić, Bruno Barišić Jaman, Bogdanović, Kolak, Božičević, Damjanović, Grgačević, Jurić, Abramović, Galičić, Petričević. (Još su igrali: Leko, Rajčević, Burazin, Pongračić, Perković, Brdarić, Barukčić, Čmelješević, Beljan, Tomas).Trener: Damir Lelas.

NAŠK: Mikičić, Slivka, Galinec, Hećimović, Barišić, Nikolić, Slivečko, Mađaš, Mikola, Tomić, Gašparić. (Još su igrali: Mikšić, Živković, Koprivčić, Rukavina, Kasapović, Butković, Šprem).

Nakon tri ostvarene pobjede u pripremnom razdoblju (Šokadija, Tomislav i Slavija) nogometaši Đakovo Croatije upisali su prvi remi. Našičani, članovi Međužupanijske nogometne lige,  odigrali su hrabru i vrlo dobru utakmicu koja im je u prvih 45 minuta donijela i minimalno vodstvo od 1:0. Strijelac vodećega pogotka u sedmoj minuti bio je u Mikola.

U drugom poluvremenu vidjeli smo puno bolju igru Đakovčana koji su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist. Golovima Brune Damjanovića (65.) i Tomasa Grgačevića (72.) poveli su 2:1, ali u završnici utakmice, točnije u 80. minuti, Tomić poravnava rezultat na 2:2.