OTVORENO PRVENSTVO TK VALPOVO

Od 20. do 23. rujna, na terenima Teniskoga kluba Valpovo, održano je Otvoreno prvenstvo Teniskoga kluba Valpovo na kojemu su nastupile tenisačice i tenisači do 12 godina. Brojna đakovačka ekipa ostvarila je odlične rezultate.

Jakov Tomić došao je do kraja odnosno osvojio je turnir pobjedom nad Inom Horvatom, članom Teniskoga kluba Požega sa 6:3 i 6:4. Do finala Tomić je bio bolji od Mirka Škrinjara rezultatom 6:1; 7:6 (5).

U ženskoj konkurenciji turnir je osvojila Đakovčanka Anja Belvanović pobijedivši Anju Janković, članicu TK Bosutsko Osijek sa 6:1; 4:6 i 6:2. Dora Belvanović osvojila je treće mjesto dok je Ivano Luka Tavić turnir završio u četvrtfinalu. U Round Robin kvalifikacijama nastupili su: Iva Zetović, Domagoj Vračević. U igri parova Jakov Tomić i Domagoj Vračević osvojili su drugo mjesto.