ĐAKOVO – NOVA GRADIŠKA 37:30

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 50.

ĐAKOVO: Dramac 1, Jarčević 3, Lasić 1, Kalić 3, Matačić 2, Kapetan 1, Ćurić 3, Božičević 10, Poplašen 6, Klepo 5, Majstorović, Pešut, Gregačević, Gilman, Orlović, Serdarević. Trener: Domagoj Perlić.

NOVA GRADIŠKA: Janaček, Špoljarić 2, Milošević 1, Džebić 6, Bušić 2, Ivanišević 6, Ćosić 12, Kumić, Marjanović 1, Zaužel, Umljenović. Trener: Ivan Sertić.

Mlada đakovačka momčad ostvarila je još jednu pobjedu u pripremnoj utakmici protiv Nove Gradiške. Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli 4:2, ali su Đakovčani ubacili „u brzinu više“ i već sredinom prvoga poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist (11:8). Do odlaska na odmor to je bio omjer snaga. I u nastavku utakmice Đakovčani su imali prednost od dva do četiri pogotka, a gosti su rezultatski zaprijetili pri rezultatu 23:22. Međutim, domaći igrači u samoj završnici ponovo igraju bolje i na kraju dolaze do zasluženih plus 7.

U redovima Đakova najbolji strijelac bio je Božičević s 10 pogodaka, odlično mu je asistirao Poplašen sa šest i Klepo s pet golova. U gostujućim redovima prvo ime je Marko Ćosić, strijelac 12 golova.

Đakovački rukometaši u posljednjoj su fazi priprema jer prvenstvo počinje 5. listopada, a u prvom kolu Druge hrvatske rukometne lige Istok dočekuju momčad Borova.