Tomislav iznenadio Jurjevčane

TOMISLAV – ZRINSKI (J) 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dalibor Jukić (27.), 1:1 Mateo Mendeš ( 57.), 2:1 Ivan Tunuković (69.).

TOMISLAV: Jagnjić, Kolesarić (73. Bukatko), Arbanas, Kruljac (46. Ivanković), Čudina (46. Matijević), Biličić (79. Vučković), Marijanović (46. Dančo; 79. Vesić), Bešlić, Jandrić (75. F. Gavran), Tunuković (78. P. Gavran), Jukić (78. Kurtušić).

ZRINSKI (J): Pintarić, Žutić, Mihaljević, Majdiš, Šinko, Kegelj, Kovačević, Kukučka, Mendeš, Ždinjak (20. Ulm), Marcelo. (Od 70. minute igrali su: Lukačević, Begović, Sušac, Čajo, Matković, Jurić, Moises, Jakić, Severović). Trener: Josip Milardović.

Nogometaši Zrinskoga gostovali su u Donjim Andrijevcima gdje su odigrali pripremnu utakmicu protiv domaćega Tomislava. Domaćini su bolje otvorili utakmicu i golom Dalibora Jukića došli su u vodstvo 1:0. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice Jurjevčani su krenuli puno bolje što im je donijelo izjednačenje. Strijelac za 1:1 bio je Mateo Mendeš. Ipak, u završnici utakmice Ivan Tunuković donosi radost svojoj momčadi i pogotkom dovodi Tomislav do pobjede 2:1.

Zrinski remizirao u Kneževim Vinogradima

BORAC – ZRINSKI (J) 1:1 (0:1)

Kneževi Vinogradi – Sportsko rekreacijski centar Kneževi Vinogradi. Strijelci: 0:1 Matković (40. – 11 m), 1:1 Šujdović (75.).

BORAC (KV): Kordić, Mršo, Šujdović, Brdar, Pandurević, Prugovečki, Tkalec, Dominković, Radoš, Domitrek, Barat. (Još su igrali: Žigri, Đurković, Feher, Bosak, Balić). Trener: Saša Balatinac.

ZRINSKI (J): Pintarić, Lukačević, Begović, Sušac, Čajo, Matković, Jurić, Ulm, Moises, Jakić, Severović. (Od 70. minute nastupili su: Žutić, Mihaljević, Majdiš, Šinko, Kegelj, Kovačević, Kukučka, Medneš, Ždinjak, Ulm, Marcelo). Trener: Josip Milardović.

Gotovo bez stanke nogometaši Zrinskoga nastavljaju s odigravanjem pripremnih utakmica jer još uvijek nije poznato kada će krenuti prvenstvo. Nakon subotnjega neugodnoga poraza u Donjim Andrijevicama, u nedjeljnom susretu protiv međužupanijskoga ligaša iz Kneževih Vinograda Jurjevčani su remizirali. Nogometaši Zrinskoga bili su bolji u prvih 45 minuta što im je donijelo vodstvo. Naime, u 30. minuti gosti su imali kazneni udarac, ali golman Kordić obranio je udarac s bijele točke. Desetak minuta kasnije ponovo su Jurjevčani imali kazneni udarac, ali ovaj puta siguran s bijele točke bio je Luka Matković. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice domaćini su počeli prijetiti golmanu Pintariću i konačno su u 75. minuti iz prekida postigli izjednačujući pogodak. Strijelac je bio Srđan Šujdović.

Izvor: DJ Sport/Miro Šola