Unaprijed odigrana utakmica 6. kola Druge lige ISTOK između KK Đakovo i ŠK VROS Osijek očekivano je završila domaćom pobjedom 103:82 (58:40).

Susret je do poluvremena protekao u relativno laganom ritmu sa stalnim đakovačkim dvoznamenkastim vodstvom do 58:40 na velikom odmoru. U nastavku konkretnija domaća ekipa dostiže +40 do kraja 3. četvrtine da bi u posljednjom dijelu susreta mladići iz Osijeka ublažili poraz s konačnim rezultatom.

Ravnomjerno raspoređene strijelce kod domaćih predvodio je Filip Škrinjarić sa 19 poena, Stjepan Hajduković 18, Mislav Dragić i Nikola Turalija po 16, Antun Hrkač i Neven Čupić po 8, Franko Jurić i Niko Letica po 7, Ivan Garvanović, 4 a nastupili su još Nikola Jurić, Ivan Goluža i Josip Petric.

Raspored 7. kola u prvom vikendu prosinca za KK Đakovo donosi gostujući susret protiv respektabilne momčadi KK Belišće.

„Pokušat ćemo pružiti dobar otpor i nadamo se dobroj košarci“, poručuju iz redova KK Đakovo.

Izvor|Foto: Košarkaški klub Đakovo