Nakon prisilnog pauziranja u natjecanju uslijed samoizolacije nekoliko igrača, košarkaši KK “Đakovo” nastavili su u subotu 11. prosinca natjecanje odigravanjem utakmice 8. prvenstvenog kola gdje s gostovanja u Borovu kod istoimenog domaćina donose nove bodove i pobjedu 63:110 (22:62).

Rijetko kad Đakovčani odigravaju ovakve utakmice gdje odmah u početku počinju i završavaju utakmicu. Ovaj put već u 6 minuti vode sa 0:31(!), do poluvremena je bilo +40 pa su do kraja priliku dobili svi igrači.

Vrijedi svakako istaknuti mladog kadeta Antu Obradovića koji je odigrao dobru utakmicu i postigao zamjetan broj seniorskih koševa.

Najefikasniji Filip Škrinjarić postigao je 31 poen od toga 14 u prvom razdoblju utakmice, Marko Karlović 18, Matej Češkić i Nikola Turalija po 12, Neven Čupić 11, Antun Hrkač 9, Ante Obradović 8, Niko Letica 6, Ivan Garvanović i Domagoj Davidović po 2, a nastupio je još Mihovil Češkić.

Redovno 9. kolo na rasporedu je idući vikend gdje u Đakovo dolazi KK “Vinkovci”.

Izvor|Foto: Košarkaški klub “Đakovo”