MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

1. KOLO
    TORPEDO – RADNIČKI (Ž) 1:3 (0:0)

Kuševac. Igralište: Lipa. Gledatelja: 100. Sudac: Renato Furlić (Beli Manastir). Pomoćnici: Adam Šovakov (Gajić) i Stjepan Pal (Darda).

Strijelci: 0:1 Marko Komljenović (62.), 0:2 Bukva (72.), 0:3 Marko Komljenović (77.), 1:3 Uzelac (88.).

TORPEDO: Vinković, Kopecki, Renato Lulić, Rotim (86. Butor), Radoš (86. Filip Cicvarić), Antinac, Stjepan Kušević, Mislav Ivanda (66. Domagoj Kušević), Fogadić (66. Stjević), Marin Cicvarić, Nikolić – Kovačić (76. Uzelac). Trener: Goran Uzelac.

RADNIČKI (Ž): Oršolić, Lukačević (65. Spajić), Čavlović, Oreč (20. Jozić), Zirdum (82. Vukelić), Leutar, Bukva (79. Tomislav Pavelić), Marko Komljenović, Tomšić, Antonio Pavelić (55. Josip Komljenović).

Muke po domaćem terenu nastavljaju se za nogometaše Torpeda. I u trećoj domaćoj utakmici, Kuševčani su upisali poraz čime su propustili mogućnost da se priključe sredini tablice. U prvome poluvremenu, stotinjak gledatelja vidjelo je izjednačenu igru u kojoj su obje momčadi imale po nekoliko izglednih prilika za gol. Međutim, mreže su ostale netaknute.

U nastavku utakmice, gosti iz Županje uspjeli su „prelomiti“ utakmicu i s tri uzastopna gola riješiti pitanje pobjednika. Županjci su u vodstvo 1:0 došli u 62. minuti kada je Marko Komljenović po prvi puta zatresao Vinkovićevu mrežu. Deset minuta kasnije, u listu strijelaca upisuje se Elvir Bukva koji svojoj momčadi trasira put prema pobjedi. U tim trenutcima, domaćini su bez ideje, potpuno su potonuli, a konačno rješenje, svojim drugim pogotkom, u 72. minuti, donosi najbolji igrač utakmice – Marko Komljenović.

Kuševčani su u samoj završnici, točnije u 88. minuti, uspjeli postići počasni pogodak. Strijelac za konačnih 1:3 bio je igrač – trener Goran Uzelac. Ovim porazom nogometaši Torpeda poništili su dvije solidne gostujuće utakmice s kojih su se vratili s osvojenim bodom. Očito da će ovo biti teška polusezona za kuševačke nogometaše koji se trenutno nalaze na pretposljednjem mjestu sa samo dva osvojena boda.

Priliku za popravni ispit Kuševčani će imati već u nedjelju kada će ponovno biti domaćini. U goste im dolazi uvijek neugodni Radnički iz Meca.