Tri utakmice – tri pobjede za seniorke OK Đakovo, koje su ovoga puta slavile u gostima kod OK Čepin rezultatom 3:1. Prva dva seta bila su pjesma, a onda u trećem setu neobjašnjiv pad u igri koji postaje velik problem za đakovačku ekipu ove sezone. „Preostaje nam popraviti taj segment i iskoristiti potencijal kakav ova ekipa ima. Pobjeda je tu, nova tri boda i prvo mjesto ostaje naše i dalje.“, poručuju iz kluba.

PRVA B HOL: OK Čepin 1:3 OK Đakovo (10-25, 15-25, 25-23, 22-25)

OK Đakovo: Iva Hodić, Dorotea Habijanec, Josipa Radoš, Barbara Mađarević, Matea Ćato, Nika Višević, Lucija Mrkić, Nikol Marošević, Marija Verhas i Petra Lukić. Trener: Dragan Božić

Mlađe odbojkašice gostovale su kod OK Linga i također upisale pobjedu. Domaćinu nisu dale niti jedan set te su slavile rezultatom 3:0.

3. HOL – Slavonska liga: OK Linga II 0:3 OK Đakovo II (7-25, 11-25, 20-25)

OK Đakovo II: Josipa Rotim, Nika Vujnović, Ana Kovčić, Tara Novaković, Ena Marijanović, Petra Lukić, Ivana Škegro, Barbara Mađarević, Iva Vukadin i Antonia Tokić. Trener: Zvonimir Božić

Izvor|Foto: OK Đakovo