Jučer, 16. siječnja 2020., juniorke Odbojkaškog kluba Đakovo odigrale su dvije utakmice u razigravanju za poredak od 19. do 23. mjesta u kojima su upisale pobjedu i poraz.

1. kolo: OK Đakovo 0-2 ŽOK Dubrovnik (22-25, 15-25)

Prvu utakmicu drugoga dana turnira djevojke su počele odlično. Sve je bilo sjajno do rezultata 19-14 za Đakovo kada su ih dvije greške mladog sudačkog para totalno poremetile. Nakon toga, nisu uspjeli pronaći recept za visoke dubrovačke odbojkašice koje su zasluženo došle do pobjede.

2. kolo: HOK Gorica 1-2 OK Đakovo (25-23, 16-25, 12-15)

Hrabre đakovačke odbojkašice dočekale su prvu pobjedu na turniru! Nakon tri poraza nije bilo lako pripremiti se za još jedan težak izazov, međutim ekipa je odreagirala odlično u najbitnijim trenucima utakmice. Vraćali su se u prvom setu, ali su za dlaku bili kratki. Ipak, u trećem setu to im se takoreći vratilo. Nakon početnog vodstva Đakova, Gorica je uspjela povesti 12-10 nakon čega serijom 5-0 Đakovo dolazi do prve pobjede. Bravo djevojke, bravo treneri!

Danas od 9:00 protiv Valpovke juniorke igraju za 19. mjesto u državi!

Izvor: OK Đakovo