OK Đakovo 3-0 OK Našice

Prva đakovačka odbojkaška ekipa gostovala je ove subote u Našicama gdje je bez previše problema savladala domaće igračice rezultatom 3-0.

Manjih problema bilo je tek u trećemu setu kada je trener Barišić uveo djevojke koje svoju priliku čekaju s klupe. Nakon visokog vodstva Našičanki tijekom cijeloga seta, gošće se nisu predavale te su maksimalnim rezultatom “odradile” utakmicu 10. kola.

OK Đakovo: Bušić, Zrakić, Maričić, Habijanec, Babić, Gajić, Mrkić, Pilipović, Zorić, Dragić, Tilman i Vidović. Trener: Vjeko Barišić

Druga ekipa odbojkaškog kluba Đakovo igrala je dan kasnije, u nedjelju u Piškorevcima, domaću utakmicu 2. kola 3. HOL (od 7. do 12. mjesta) protiv odbojkašica Kolonije II iz Slavonskoga Broda.

Odličnom igrom domaće su igračice upisale nova tri boda te trenutno predvode poredak od 7. do 12. mjesta 3. HOL – Slavonske lige.

OK Đakovo II: Posavčević, Zrakić, Tirić, Jaman, Kočiš, M. Mijakić, M. Tilman, I. Mijakić, A. Tilman, Pilipović i Mikić. Trener: Zvonimir Božić

Izvor: OK Đakovo