TORPEDO – RATAR 1:0 (0:0)

Kuševac – Igralište Lipa. Bez gledatelja. Strijelac: 1:0 Marin Cicvarić (85.).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Čuić, Crnojević, Marin Cicvarić, Rajčević, Branimir Ivanda, Renato Lulić, Radoš, Babić, Antinac. (Još su igrali: Gansberger, Mislav Ivanda, Kopecki, Rotim, Tomislav Lulić, Filip Cicvarić, Butor, Kovačević). Trener: Damir Išasegi.

RATAR: Barić, Peradinović, Antunović, Brzaj, Jurinić, Mandić, Batinić, Brlošić, Mišević, Vukadin, Sikora. (Još su igrali: Galić, Adrić, Liščević, Tomchuk, Marko Šekerija). Trener: Hrvoje Piplica.

Dugo su vijećali Torpedo i Ratar igrati u srijedu utakmicu ili ne s obzirom na vrijeme i stanje igrališta. Ipak, odluka je pala i u večernjim satima (srijeda, 17. veljače) pod svjetlima refletkora odigrana je pripremana utakmica Torpeda i Ratara.

U prvom poluvremenu nogometaši Torpeda imali su više od igre, ali nisu uspjeli postići pogodak jer su se Piškorevčani organizirano branili. Gosti su stvorili tri izgledne prilike, ali također bez završnice. I u drugom poluvremenu napadači nisu bili baš previše raspoloženi tako da su mreže mirovale. Ipak, u završnici utakmice eurogolom s tridesetak metara Marin Cicvarić domaćini donosi minimalnu pobjedu.

Piškorevčani su pružili odličan otpor domaćinu pokazujući tako da mogu parirati i klubovima iz višega ranga natjecanja.

ŠOKADIJA – HAJDUK (ŠP) 1:5 (0:0)

U Starim Mikanovicima sastali su se viceprvaci Drugih županijskoj liga – Šokadija i Hajduk. Prvo poluvrijeme ničime nije sugeriralo da će na kraju pasti čak šest pogodaka. U prvih 45 minuta nije bilo previše prilika za gol tako da su i jedna i druga mreža ostale netaknute.

Ali, zato je u drugom poluvremenu bila prava golijada. Domaćini su poveli 1:0 kada su domaćini iskoristili odlično organiziran kontranapad i napadač je izašao sam pred golmana Ivića te mirno poslao loptu u mrežu. No, Širokopoljci su brzo odgovorili: Na 1:1 izjednačio je Antonio Mišetić, Loptu je sa strane u kazneni prostor ubacio Stjepan Đambić, a Mišetić pogađa prvi kut domaće mreže. Ovaj pogodak dao je krila gostima koji su do kraja postigli još četiri pogotka. U vodstvo je momčad Hajduka doveo Stjepan Gurdon kojemu je pravovremeno asistirao Ante Perak. Hajdukov napadač prošao je pored domaćega stopera i pogodio gornji lijevi kut. Ulaskom Željka Čečure igra Hajduka dobila je na organizaciji. Upravo je novi igrač asistirao prema Ognjenoviću koji prelazi i golmana i ubacuje loptu u praznu mrežu. Za 4:1 najzaslužniji je Stjepan Đambić koji je ubacio loptu na drugu stativu gdje se na pravom mjestu našao Čečura koji postiže svoj prvo pogodak u dresu Hajduka. Duplim pasom Ognjenovića i Šarića završila je akcija za peti pogodak. Šarić izlazi sam pred golmana i mirno se upisuje u listu strijelaca.

HAJDUK (ŠP) nastupio je u sljedećem sastavu: Ivić. Perak, Blažeković, Labak, Bošković, Stjepan Đambić, Šarić, Ognejnović, Mišetić, Drmić, Gurdon. (Još su igrali: Željko Čečura, Fekete, Ivan Đambić). Trener: Stjepan Šušak.

Izvor: DJ Sport/Miro Šola