NK Sloga Koritna – NK Šokadija Strizivojna 0 : 2
ŠNK Vinogradar Mandićevac – NK Dračice Đakovo 2 : 0
NK Hajduk Široko Polje – NK Dinamo Trnava 4 : 1
NK Jedinstvo Forkuševci – NK Budućnost Gorjani 3 : 1
NK Hošk Gašinci – NK Omladinac Selci Đakovački 1 : 0
NK Polet Semeljci – NK Radnički Viškovci 4 : 2
NK Slavonija Budrovci – NK Rekord Kondrić 6 : 2

Koritna – Igralište Koritna. Gledatelja: 100. Sudac: Darko Stanić (Osijek). Pomoćnici: Marijan Kečinović (Osijek) i Zlatan Mlinarić (Osijek). Strijelci: 0:1 Josip Damjanović (47.), 0:2 Gavrić (90.).

SLOGA: Drenić, Štibl (65. Babić), Bratić (77. Zegnal), Marić, Matej Ervačić (51. Vidić), Ivan Josipović, Matošević (80. Vidović), Rupčić, Goran Josipović, Aresenić (56. Dino Ervačić), Veber.
ŠOKADIJA: Šen, Degmečić, Asić, Tukara, Matrić, Adrić, Mato Damjanović, Vidović (73. Gavrić), Josip Damjanović, Andrijević, Marković. Trener: Josip Jelinić.

Nogometaši Šokadije opravdali su ulogu favorita i odnijeli bodove iz Koritne. Međutim, prema prikazanoj igri puno teže od očekivanoga. Naime, u prvom poluvremenu nije bilo golova, a put k pobjedi Strizivojnci su otvorili početkom nastavka kada je Josip Damjanović svladao golmana Drenića. Do kraja utakmice domaćini su pokušavali doći do pogotka, međutim sigurna obrana na čelu s golmanom Šenom bila je na visini zadatka. U samoj završnici, točnije u 90. minuti Gavrić postiže drugi pogodak i tako uništava svaku nadu da će Sloga izbjeći poraz.

Mandićevac – Igralište Mandićevac. Gledatelja: 200. Sudac: Vedran Matić (Đakovo). Pomoćnici: Marin Bibković (Osijek) i Josip Kedveš (Ivanovci). Strijelci: 1:0 Petrović (48.), 2:0 Mesaroš (52.).

VINOGRADAR: Kovačević, Penava (55. Horvat), Hamzić (80. Šakota), Ivan Fehir, Brajković, Dražen Fehir, Petrović, Antonio Kerovec, Zorbas, Getoš (46. Mesaroš; 90. Grgović), Josip Fehir.
DRAČICE: Cikač, Lipar, Šarčević, Kušević, Iletić, David Duvnjak (59. Gavran), Kasa, Tadić, Marko Andričić (60. Jukić), Ivan Krizmanić (67. Dorić), Grgić.

Mandićevčani su složili respektabilnu momčad koje je svoju snagu pokazala protiv Dračica. U redove Vinogradara pristigli su iskusni trećeligaški grači Dražen Fehir i Antonio Kerovec čime je domaća momčad dobila novu dimenziju. Ipak, u prvih 45 minuta Dračičani su dominirali, imali više od igre, stvarali prilike, ali jednostavno njihovi napadači nisu bili raspoloženi. Dovoljno je reći da igrači Dračica nisu iskoristili niti dosuđeni kazneni udarac. Doduše, i domaćini su imali dvije izgledne prilike, ali mreže se mirovale.

Utakmica je odlučena početkom drugoga gola. Mandićevčani su skupili glave, dogovorili se da krenu otvorenije prema protivničkom golu. I za samo četiri minute postigli su dva pogotka koja su značila i njihovu pobjedu. Strijelac vodeća pogotka bio je Stjepan Petrović, a u 52. minuti za 2:0 pogodio je Domagoj Mesaroš koji je ušao u igru početkom drugoga poluvremena. Do kraja utakmice i jedni i drugi mogli su postići još pokoji pogodak, ali mreže se mirovale do kraja utakmice.

Široko Polje – Igralište NK Hajduk. Gledatelja: 150. Sudac: Hrvoje Lovrić (Đakovo). Pomoćnici: Matej Dorić (Osijek) i Zoran Vlaisavljević (Đakovo). Strijelci: 1:0 Gurdon (65.), 2:0 Gurdon (67.), 3:0 Ognjenović (70.), 4:0 Gurdon (79.), 4:1 Katalenić (90. – 11 m).

HAJDUK (ŠP): Mario ivić, Blažević, Perak (46. Marko Bjelobrk), Ivan Bjelobrk, Ljubić, Rudnički (70. Stjepan Đambić), Gurdon, Zetović, Penava (62. Josip Đambić), Anđelo Ivić (46. Mandić).
DINAMO (TR): Zlatunić, Benić (82. Ivaković), Mikić (82. Matić), Josip Franjić, Kokalović, Habada, Svilanović, Katalenić, Tiborc, Živković (3. Stipić; 59. Jambrec), Kovač.

Nogometaši Hajduka ponovo su u utakmicu ušli dosta nervozno tako da nije bilo izglednih prilika za pogodak, a Trnavčani su na terenu izgledali jako dobro.

Početkom drugoga poluvremena domaćini su ostali s deset igrača jer je Marko Zetović dobio drugi žuti karton (prvi u 41. drugi u 49. minuti – preoštar start). To je dodatno motiviralo i probudilo igrače Hajduka koji za samo pet minuta postižu tri pogotka. Strijelc su bili Stjepan Gurdon u 65. i 70. i Ivan Ognjenović u 67. minuti. Svoj treći pogdak Gurdon je postigao u 79. minuti, a gosti iz Trnave uspjeli su postići počasni pogodak. Kazneni udarac u 90. minuti zabio je Katalenić.

Forkuševci – Igralište Forkuševci. Gledatelja: 100. Sudac: Krešimir Marković (Đakovo). Pomoćnici: Željko Šekerija (Đakovo) i Mato Jagodin (Đakovo). Strijelci: 1:0 Goran Matković (20.), 2:0 Goran Matkovć (29.), 2:1 Smolka (48.), 3:1 Antonio Paradžik (86.).

JEDINSTVO: Barić, Krešimir Juroš, Dalibor Vočanec (89. Igor Matković), Marjanović, Antonio Paradžik, Drlić, Goran Matković, Bježančević, Silvio Vočanec (71. Dalibor Paradžik), Ratkovčić (81. Radočaj), Ivan Juroš).
BUDUĆNOST: Rukavina, Jakov Paradžik, Babić (76. Palcer), Željko Grgić, Perić, Ručević, Smolka, Anto Grgić, Kelava, Đuretković (42. Mijo Gregić), Salamon.

Forkuševčani su odlično otvorili utakmicu i već u prvih pola sata postigli dva pogotka. Dvostruki strijelac bio je Goran Matković. U nastavku utakmice, dominaciju su preuzeli Gorjanci koji odmah početkom drugoga poluvremena (48.) postižu pogodak i utakmicu vraćaju u neizvjesne vode. Strijelac je bio mladi Dani Smolka. Tada su se domaćini probudili i nisu dopustili nikakvo iznenađenje. U završnici utakmice Antonio Paradžik postiže treći pogodak za prvu pobjedu Jedinstva. Prema prikazanoj igri, zasluženo!

Budrovci – Igralište NK Slavonija. Gledatelja: 150. Sudac: Mario Vuković (Đakovo) Pomoćnici: Elko Crn (Đakovački Selci) i Ivan Kedveš (Đakovo). Strijelci: 1:0 Bala (27.), 2:0 Ivan Kladarić (50.), 3:0 Ivan Kladarić (55.), 3:1 Marijan Žeravica (63.), 4:1 Tilli (67.), 5:1 Ivan Kladarić (69.), 5:2 Marijan Žeravica (74. – 11 m), 6:2 Željko Kladarić (80.).

SLAVONIJA (B): Jakov Sito, Klepo, Mižurić (71. Slobođanac), Tilli, Djaković, Ivan Kladarić (69. Jurić), Valentin Sito (85. Tomislav Sito), Markić (63. Đuđik), Kolić, Bala (63. Kolić), Željko Kladarić.
REKORD: Medved, Božidar Kedveš, Francem, Kryk, Balabanić, Danijel Kedveš, Nikolić, Aničić (57. Gabrijel Kedveš), Marijan Žeravica, Stanić (46. Ambrušić), Marić.

Nogometaši Slavonije pobjedom su se vratili u drugoligaško društvo. U prvom poluvremenu obje su momčadi dosta griješile u predaji lopte tako da nije bilo izglednijih prilika za gol. Ipak, u 27. minuti Antonio Bala udarcem iz daljine iznenadio je golmana Medveda i doveo Budrovčane u vodstvo. To je bio rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice gledatelji su došli na svoje: vijdeli su sedam pogodaka, od čega pet domaćih. Posebno će Kondrićani pamtiti Ivana Kladarića koji im je postigao tri pogotka. Važno je napomenuti da je Kladarić za pet minuta postigao dva pogotka (50. i 55.) i tako riješio pitanje pobjednika. Doduše, Marijan Žeravica iz slobodnoga udarca smanjuje rezultat na 3:1, ali u 67. Đuro Tilli postiže četvrti pogodak i Ivan Kladarić peti za visoko vodstvo. Mrijan Žeravica u 74. minuti iz kaznenoga udarca postiže drugi kondrićki gol, a točku na „i“ šestim pogotkom, u 80. minuti, stavlja Željko Kladarić.

Gašinci – Igralište LIpovice. Gledatelja: 150. Sudac: Goran Pataki (Đakovo). Pomoćnici: Rajko Ač (Đakovo). Strijelac: 1:0 Hrgić (44.).

HOŠK: Grubešić, Jakšić (20. Grgurić; 90. Cvitić), Vomš (86. Martinović), Nerovčić, Igor Franjić, Breški, Zeko (80. Novaković), Hrgić, Živković (81. Martinović),. Kust, Danijel Rac. Trener: Stjepan Milković.
OMLADINAC )ĐS): Kričančić, Aščić, Matekalo (46. Brataljenović), Ivić, Marin Vardić, Dražetić, Škalec, Sekić, Borna Vardić (75. Bliznac), Genda, Jakab.

S velikim ambicijama krenuli su Gašinčani vjerujući da će protiv Selčana ostvariti prvu prvenstvenu pobjedu. Pobjeda je ostvarena, ali daleko teže od očekivanoga.

Prvu prijetnju ostvarili su u devetoj minuti domaći igrači kada je Ronaldo Jakšić povukao loptu dvadesetak metara, šutirao prema golu, ali nedovoljno jako da bi iznenadio golmana Kričančića. Prvu pravu stopostotnu priliku imali su gosti u 12. minuti. Slobodan udarac s 20 metara izveo je Matej Genda, a golman Grubešić krajnjim je naporom, uz pomoć, prečke, izbacio loptu u korner. Nakon kornera lopta je došla do Ivana Aščića koji glavom puca pored gola. Nakon toga zatišje je vladalo do 26. minute kada su Gašinčani čak tri puta šutirali prema selačkom golu. Prva dva pokušaja završila su u bloku, a treći udarac Darija Živkovića završava tik pored vratnice. U 32. minuti zaprijetili su Selačni. Nakon duploga pasa Ivan Aščić ubacio je loptu u kazneni prostor, Slaven Sekić puca glavom, ali pored gola. U 43. minuti dogodio se, kasnije će se pokazati, ključni trenutak utakmice. Na ubačenu loptu u kazneni prostor Omladinca krenuo je Dario Živković i gostujući branič. Hoškov napadač prije je došao do lopte i kada je želio šutirati, sapleten je s leđa, a sucu Patakiju nije preostalo ništa drugo nego pokazati na bijelu točku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Robert Hrgić. Za gašinačko vodstvo.

U nastavku utakmice više od igre imali su Selčani koji u 60. minuti nisu iskoristili stopostotnu priliku. S lijeve strane loptu je ubacio Ivan Aščić, a sa samo

tri metara spetljao se David Dražetić i glavom loptu predao gašinačkom golmanu. I Gašinčani su u 80. minuti mogli uključiti utakmicu, ali udarac Živkovića s ruba kaznenoga prostora završio je preko gola. Samo tri minute kasnije, u prilici se našao  Mario Grgurić, ali i njegov udarac nije pronašao put do mreže. U samoj završnici Selčani su krenuli na sve ili ništa, ali nisu uspjeli doći do izjednačujućega pogotka.

Semeljci – Igralište NK Polet. Gledatelja: 100. Sudac: Tomislav Rupčić (Đakovo). Pomoćnici: Dino Škalić (Đakovo) i Ivan Lulić (Đakovo). Strijelci: 1:0 Ćosić (3.), 1:1 Horvat (14.), 1:2 Piler (37.), 2:2 Mario Vuksanović (50.), 3:2 Đuretković (74.), 4:2 Ćosić (81.).

POLET: Miro Vuksanović, Knežević (85. Tadić), Erceg, Gradištanac, Đuretković, Blažević (66. Radonić), Mario Vuksanović, Paradžk, Ćosić (84. Marčičević), Pilić, Aščić (46. Rebić).
RADNIČKI: Danijel Drenjančević, Marko Mijakić, Jelečević, Majstorović, Peradinović, Radoš (73. Marinović), Lagator, Erceg, Horvat (68. Tavić), Ante Gudelj, Piler (82. Bikić).

Nogometaši Poleta i Radničkoga subotnjom su utakmicom otvorili prvenstvo Druge županijske lige. Semeljčani su pobjedom najavili svoju kandidaturu za najviše mjesta iako do pobjede nisu došli lagano protiv vrlo dobrih Viškovčana.

Domaćini su već na otvaranju, odnosno u trećoj minuti došli do vodstva. Na asistenciju Ivana Đuretkovića Mario Ćosić pogađa gostujuću mrežu. Međutim, Viškovčani su vrlo brzo odgovorili. Igrala se 14 minuta kada iskusni Zlatko Horvat bježi svome čuvaru i mirno pogađa mrežu pored nemoćnoga Mirne Vuksanovića. Semeljčani se nikako nisu oporavili od brzoga viškovačkoga gola, a to su iskoristili gosti i u 37. minuti došli i u vodstvo. Ilija Piler promiješao je cijelu domaću obranu na lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i pogodio za 2:1. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Očito da je bilo burno u svlačionici Poleta za vrijeme odmora jer na teren je u nastavku izašla neka druga momčad. Antonio Rebić asistirao je Marku Vuksanoviću koji postiže eurogol. Nakon toga, Polet preuzima terensku inicijativu koja u 74. minuti donosi vodstvo. Najbolji igrač utakmice Mario Ćosić pobjegao je svojim čuvarima, točnom loptom uposlio Đuretkovića kojemu nije bilo teško zatresti Drenjančevićevu mrežu. U samoj završnici, Polet je potvrdio svoju pobjedu. Loptu je iz kornera ubacio Damir Blažević, a u kaznenom prostoru visoko je skočio Mario Ćosić i glavom zakucao loptu u mrežu. Za pobjedu 4:2 i prve semeljačke bodove.