ZRINSKI (D) – SLAVONAC (P) 1:3

Gosti iz Prelatinaca bili su bolja momčad i zasluženo su odnijeli bodove iz Drenja. U prvom poluvremenu Preslatinčani su postigli dva pogotka što je bio i rezultat prvoga poluvremena.Sredinom nastavka, gosti su postigli i treći pogodak za visoko vodstvo. U samoj završnici, točnije u 80.  minuti Drenjanci su postigli počasni pogodak za konačnih 1.3.

SLAVONAC (Đ)  RADNIK 2:4

Osokoljeni pobjedom protiv Tomašančana Vrbičani su krenuli na gostovanje u Đurđance. Na početku utakmice gosti su imali više od igre, ali su domaćin imali prvu ozbiljniju priliku. Antonio Kolar šutirao se sa pet metara, ali gostujući golman čudesno je obranio taj udarac. Gosti su prvu pravu priliku imali u 39. minuti kada su i došli do vodstva. Josip Bošnjakvoić prevario je svoje čuvare i s ruba kaznenoga prostora šutirao, a lota je završila u samim rašljama. Prekrasna pogodak za vrbičko vodstvo. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice gosti su u 52. minuti povećali svoje vodstvo. Slobodan udarac s 18 metara izveo je Bošnjaković, a njegova „bomba“ završava pod samom prečkom domaćega gola. Bolju igru nogometaši radnika okrunili su trećim pogotkom. U 60. minuti Alen Vidoš na desetak metara upošljava Žilića koji iz poluvoleja pogađa suparničku mrežu. U 77. minuti Slavonac smanjuje rezultat na 1:3. Nakon jedne neoprezne intervencije golmana i Petrića, lopta završava u mrežu. Domaćini su opasno zaprijetili u 81. minuti kada Antonio Kolar smanjuje gostujuće vodstvo na 2.3. Ipak, u samoj završnici, kontru je povukao Bošnjaković, proigrao je Joispa Petrića kojemu nije bilo teško zatresti protivničku mrežu. Za zasluženu pobjedu Radnika.

NAPRIJED – VELEBIT  0:2

U borbi za treće mjesto više uspjeha imali su Potnjanci već u drugoj minuti Mario Djak Skeledžija udarcem s dvadesetak metara pogađa mrzovićku mrežu. Potnjanci do odlaska na odmor stvaraju još nekoliko prilika, ali rezultat se nije mijenjao. Domaćini su početkom drugoga dijela imali stopostotnu priliku, ali je doista pravo čudo kako su umjesto mreže pogodili vratnicu. Drugi pogodak gosti su postigli iz slobodnog udarca. Ponovo je u glavnoj ulozi Mario Djak Skeledžija koji koristi neopreznost domaće obrane i postiže pogodak za konačnih 2:0.

JEDINSTVO – VUČEVCI  2:2 (0:1)

Derbi koji je odlučivao, i na kraju odlučio, o prvaku gledalo je preko dvjeetotinjak navijača jedne i druge momčadi. Vučevčani su u 35.minuti došli u vodstvo. Denis Galičić pobjegao je svom čuvaru, odigrao povratnu loptu prema toniju Pilipoviću koji pogađa mrežu golmana Barića.

U drugom poluvremenu, Vučevčani su u 54..minuti povećali svoje vodstvo na 2:0. Stjepan Erceg direktno iz kornera pogađa forkuševačku mrežu. Utakmica se preokrenula u 64. minuti kada je Denis Galičić dobio drugi žuti karton čime su gosti ostali s igračem manje. Domaćini preuzimaju terensku inicijativu i u 80. minuti Voćanec sam izlazi pred vučevačkoga golmana te zabija za 1:2. domaćini su u sudačkoj nadoknadi spasili bod. Strijelac iz blizine bio je Bjažančević. Ovom podjelom bodova Jedinstvo je postalo prvak lige, a Vučevčani će se s Naprijedom i Velebitom boriti za drugo mjesto.

DINAMO (TO) – KEŠINCI  6:1

Autor: Miro Šola