Nk Torpedo Kuševac – HNK Radnički Mece 1:2

NK Darda – Nk Olimpija 4:2

NK Radnički – NK Borac 1:2

Nk Valpovka – NK Višnjevac 3:1

NK Dilj – NK Borac 2:1

Otok – Igralište Otok. Gledatelja: 150. Sudac: Marin Lovrić (Drenovci). Pomoćnici: Mato Bjelopavlović (Štitar) i Ivan Toman (Štitar). Strijelci: 1:0 Franjo Damjanović (3.), 1;1 Grbeša (31.), 2:1 Franjo Damjanović (38.), 3:1 Matozan (45.), 4:1 Puljić (79.), 5:1 Franjo Damjanović (86.).

OTOK: Stojak, Ćuk (83. Breščaković), Stjepan Damjanović, Vidović, Jelić, Jakšić, Augustinović, Jurić, Franjo Damjanović (87. Peranović), Matozan, Puljić.

MLADOST (ĐS): Leko, Akrap (46. Bikić), Totić, Davor Svalina (46. Žonka), Subašić, Bruno Barišić Jaman, Radnić (46. Branimir Barišić Jaman), Bojanović, Stanušić, Barišić, Grbeša (80. Žulj). Trener: Ivan Denić.

Nogometaši Mladosti na svom su se prvom gostovanju u Otoku proveli kao bosi po trnju. Iako nisu loše stajali na terenu, domaćini su iz kontranapada došli do pet velikih golova.

Već u trećoj minuti domaćini su poveli. Dino Augustinović prošao je s desne strane, na drugoj vratnici pogodio je Franju Damjanovića koji natrčava i pogađa Lekinu mrežu. Satničani su prvi puta zaprijetili u 16. minuti kada Radnić s ruba kaznenoga prostora šutira preko gola. U 24. minuti domaćini su mogli podebljati vodstvo. Ubačenu loptu iz kornera glavom je dočekao Milan Jelić, ali njegov udarac završava preko gola. Gosti su uspjeli uspostaviti terensku inicijativu koja im je donijela izjednačujući pogodak. U 30. minuti Bruno Barišić Jaman probio je lijevi bok, ubacio loptu do Nevena Grbeše koji prekrasnim volej udarcem sa 16 metara pogađa Stojakovu mrežu. I kada se činilo da će obje momčadi na odmor, domaćini u samoj završnici postižu dva pogotka. U 38. minuti domaćini su izveli klasičnu kontru, ubačenu loptu s lijeve strane dočekao je Franjo Damjanović koji zabija svoj drugi pogodak. U posljednjoj minuti prvoga dijela, domaćini su izveli korner, a u gužvi se najbolje snašao Ivan Matozan koji po treći puta matira Stjepana Leku.

Satničani bolje otvaraju drugo poluvrijeme. U 49. minuti Bikić na drugoj strani pronalazi Ivana Barišića koji puca preko gola. Odličnu priliku gosti su imali i u 62. minuti. Bruno Barišić Jaman pronašao je Bikića koji s pet metara puca pokraj gola. Da su Satničani ovo pretvorili u gol, vjerojatno da bi i utakmica krenula u drugom smjeru. I u 70. minuti Ivan Barišić pucao je s ruba kaznenoga prostora, ali otočki golman odlično brani. Nakon promašenih prilika, igra Mladosti je splasnula što koriste domaćini i postižu još dva pogotka. U 79. minuti na povratnu loptu natrčava Ante Puljić da bi konačnih 5:1 svojim trećim pogotkom zaključio Franjo Damjanović.

Kuševac – Igralište Lipa. Gledatelja: 200. Sudac: Stjepan Barišić (Osijek). Pomoćnici: Fran Jerbić (Osijek) i Manuel Dendis (Jelisavac). Strijelci: 0:1 Barat (11.), 0:2 Barat (37.), 1:2 Nikolić Kovačić (67.).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Bošković, Delić, Rajčević (46. Stjević), Milardović, Radoš (46. Paradžik), Antinac (68. Labak), Fogadić, Cicavarić, Nikolić Kovačić. Trener: Goran Uzelac.

RADNIČKI (M): Kovačević, Ištavanić (70. Čaić), Ranogajac, Karamatić, Džanko, Karanović, Oroz (67. Belčić), Vladić (90. Šćurla), Barat, Marković, Šmit (81. Wachi). Trener: Mario Amidžić.

Utakmica između Torpeda i Radničkoga iz Meca započela je malom svečanošću. Kuševački golman Vladimir Vinković nagrađen je poklon dresom za 350 nastup u dresu Torpeda. Nagradu mu je predao dopredsjednik kluba Franjo Milković. Nogometaši Torpeda doživjeli su šok na domaćem terenu jer su gosti iz Meca odnijeli sva tri boda. Kuševčani su od početka diktirali ritam utakmice, imali veći posjed lopte, stvarali situacije za gol, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Gosti su svoju igru postavili čvrsto čuvajući svoj gol i čekajući priliku iz kontranapada. U 11. minuti Slavko Barat gostujuću kontru pretvorio je u vodstvo Radničkoga. Nakon toga, Kuševčani su u potpunosti preuzeli inicijativu, ali opet su gosti kontranapadom došli do drugoga gola. I ponovo je najspretniji bio Slavko Barat koji je svojoj momčadi donio ogromnu prednost. U nastavku utakmice Kuševčani su učinili sve ne bi li se spasili poraza. U 67. minuti pojavio se tračak nade jer je Fogadić ubacio loptu iz kornera, a na prvoj vratnici našao se Stjepan Nikolić Kovačić koji je skrenuo loptu u gostujuću mrežu. Mnogo puta su se Kuševčani nalazili u ovakvim situacijama u kojima su često pronalazili put do protivničke mreže i preokreta rezultata. Međutim, gostujuća obrana odradila je posao na visokoj razini ne dopuštajući domaćinu da dođe do izjednačenja. Na kraju su nogometaši Radničkoga kući odnijeli sva tri boda.