TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

30. KOLO

NK MEĐIMURJE – HNK ĐAKOVO CROATIA 3:1

Utakmica u Čakovcu protekla je s mislima na drugim stadionima. Đakovčani su strepili za trećeligaški status dok su Čakovčani iskoristili domaći poraz BSK-a iz Bijeloga Brda i pobjedom došli do drugoga mjesta. U prvom poluvremenu Đakovčani su se odlično branili, međutim, početkom drugoga poluvremena u igru ulazi Munivrana i to je bio dobitna kombinacija trenera Dovečera. Čakovečki napadač u 50.minuti dovodi svoju momčad u vodstvo 1:0.Slavljedomaćinia nije se niti stišalo, a samo minutu kasnije Škvorc postiže drugi pogodak. U tim trenucima Đakovčani su se otvorili , i to im je donijelo smanjenje rezultata na 2:1. Strijelac je bio Mateo Barukčić. Ipak, u završnici susreta, točnije u 80. minuti Škvorc postiže svoj drugi pogodak za potvrdu pobjede. Ovaj poraz Đakovčane ne boli jer su u jednoj turbulentnoj sezoni ostvarili ono najvažnije: ostanak u trećeligaškom društvu.

Autor: Miro Šola